Online IELTS ders

Skype üzerinden online IELTS ders

Online IELTS ders ile zaman tasarrufu yaparak sınava uzmanı ile hazırlanacaksınız. Tecrübeli öğretmenden evinizde işyerinizde yurdun her bölgesinde esnek saatlerde garantili İngilizce özel ders alabileceksiniz. Genel İngilizce, Kurumsal İngilizce , Öğrenciler için derslere takviye ve sınavlara hazırlık İngilizcesi, Akademik İngilizce, Proficiency, YDS , Yök-Dil sınavlarına hazırlık için her seviyede İngilizce özel ders verilir.

İngilizce seviyesi orta veya orta üst düzeyde olup IELTS sınavına akademik ya da yurt dışı kariyeri amacıyla girmesi gereken öğrenciler içindir. IELTS sınavı 4 değişik İngilizce yeteneğini ölçen bir sınav olduğu için çalışmalarımız her bir yeteneği ayrı ayrı kapsamakta , öğrenciden talep gelmesi durumunda sadece öğrencinin eksiklik hissettiği İngilizce yetenekler üzerine de çalışma yapılabilir, bir öğrenci okuduğunu anlama bölümünde yeterli düzeyde olabilir ama konuşma becerilerinde yeterli performansı gösteremeyebilir. Bu durumda okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerine ayırdığımız süreleri eşit sürelere bölmek yerine,öğrencinin başarılı olabilmesi için daha çok ihtiyaç duyduğu bölüme ağırlık verilir.

Online IELTS ders eğitiminin neticesini görmek , öğrenci performansını ölçmek için her bir beceri için yaptığımız derslerin ardından öğrenci başarıyı garantileyebilmek için verilen ödevleri yapmalıdır.

Derslerimiz günün her saatinde , yurdun her bölgesi için Skype üzerinden yapılmakta olup ders kaynakları tarafımızca karşılanacaktır.

www.ieltsexam.gen.tr

Haluk Hoca,
0532 343 65 00

Merhaba !