Online IELTS özel ders

Online IELTS özel ders

İstanbul dışında ya da İstanbul ‘ un uzak bölgelerinde yaşayan ve  IELTS Sınavı için özel ders eğitimi alarak hazırlanmayı düşünen adaylar için online IELTS  özel ders uygulaması ile IELTS eğitimi uygulamasını evinizin konforunda yolda zaman harcamadan yaşayın.   Online IELTS özel ders eğitimini   sınıf içi deneyim yaşıyormuşcasına  online bire bir olarak   alabilirsiniz. Yüz yüze sınav hazırlık eğitiminin tüm avantajlarını ve uzman IELTS eğitmeni ile   online eğitim platformunu kullanarak alabilirsiniz . İstediğiniz gün ve saatlerde sabah , gün içi ya da akşam saatlerinde kendi ders programınızı oluşturabilirsiniz.  Online özel IELTS sınav hazırlık dersi sınavın tüm bölümleri için ya da ayrı ayrı her bir bölüm için yapılabilir.

Online IELTS özel ders
Online IELTS özel ders

IELTS tamamen kağıt üzerinde uygulanan bir sınavdır. Sınav, Dinleme, Okuma, Yazma ve Konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır.

“Listening:”

Listening süresi 30 dakikadır. Listening bölümü tüm adaylar için aynı anda değişik aksanlar kullanılarak yapılmaktadır. Dinleme sırasında talimatlar ve örnek sorular verilmektedir.

“Reading:”

Reading bölümü toplam 60 dakikadan oluşmaktadır.  Sorular çoktan seçmeli, tanımlayıcı bilgi, yazarın düşüncelerini tanımlama, başlık eşleştirme, cümle tamamlama, özetleme, tablo tamamlama, kısa cevaplar verme gibi değişik soru çeşitlerinden oluşmaktadır.

“Writing:”

Writing bölümü 2 ayrı bölümden oluşur ve toplam süresi 60 dakikadır.  Writing sınavı süresince  önemli olan verilen konunun iyi anlaşılmış olması, konunun açıkça anlatılması ve  destekleyici açıklamalar yapılmaktadır.

“Speaking:”

Speaking bölümü bire bir mülakat şeklinde ,  11-14 dk sürmektedir.  Speaking bölümü 3 ayrı bölümden oluşmaktadır.

Birinci bölümde aday kendisine sorulan günlük sorulara cevaplandırır, ikinci bölümde ise adaydan belirli bir konuda konuşması istenir , üçüncü bölümde ise  adayın  kendisine yöneltilen sorulara cevap vermesi beklenir.

Online özel ders Skype üzerinden yapılmaktadır.

 

Online IELTS özel ders Haluk hoca 0532 343 65 00

 

Merhaba !